Zuzanna Szypowska

Zuzanna Szypowska, dietetyk kliniczny. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku Dietetyka. Obecnie poszerza swoją wiedzę w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Doświadczenie i umiejętności w pracy z pacjentami pozyskiwała w łódzkich i warszawskich szpitalach m.in. w Centralnym Szpitalu Weteranów oraz Szpitalu Czerniakowskim na oddziałach endokrynologicznych, diabetologicznych, pediatrycznych, chirurgicznych.

Współorganizatorka i prowadząca warsztaty o tematyce żywienia dla dzieci w przedszkolach. Uczestniczka licznych  konferencji naukowych takich jak: Ogólnopolska Konferencja Dietetyki, Ogólnopolska Konferencja Psychika a Dietetyka, Konferencja Insulinooporność – Problem XXI wieku, a także szkoleń z zakresu psychodietetyki, dietetyki klinicznej i sportowej.

Autorka artykułów z zakresu zdrowego żywienia i dietetyki klinicznej. Obecnie członek zespołu specjalistów Instytutu Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej ‚Sanvita’, gdzie z dobrymi efektami i dużą satysfakcją pracuje  z osobami chcącymi zmienić swoje nawyki żywieniowej, pacjentami z nadwagą, otyłością, z zaburzeniami gospodarki hormonalnej, niedoczynnością tarczycy i Hashimoto, zaburzeniami glikemii, nietolerancjami pokarmowymi oraz z osobami aktywnymi fizycznie i na diecie roślinnej.


Stałe godziny przyjęć:

Wtorek: 15:00-17:00

Środa: 9.00-15.00

Piątek: 15.00-17:00,  17:00-20:00- Kobiety w ciąży

Certyfikaty :