Małgorzata Kaczyńska

Małgorzata Kaczyńska

Małgorzata Jolanta Kaczyńska, psycholog. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Psychologii ze specjalizacją Psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim.

Jest także absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Psychodietetyka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
Posiada certyfikat terapeuty motywującego Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. Ukończyła szkolenie psychoterapeutyczne organizowane przez centrum szkoleniowe MABOR (szkolenie posiada atest Sekcji Terapii Rodzin i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Od listopada 2010 roku jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. Pracuje w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Warszawie, gdzie prowadzi indywidualną terapię krótkoterminową, terapię par i małżeństw oraz udziela konsultacji psychologicznych.
W Instytucie Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej SANVITA prowadzi terapie motywujące indywidualne i grupowe, terapie pacjentów z zaburzeniami odżywiania, wsparcie pacjentów w trakcie  leczenia dietetycznego, konsultacje psychologiczne i psychodietetyczne oraz szkolenia dla dietetyków i specjalistów medycyny z zakresu motywacji pacjenta, zaburzeń odżywiania, wspierania pacjenta w diecie i w chorobie.

 Wykładowca Uniwersytetu SWPS. Autorka i redaktor działu Psychodietetyka w czasopiśmie „Współczesna dietetyka. Specjalistyczne czasopismo dla dietetyków i profesjonalistów żywienia”.

Stałe godziny przyjęć: 
Wtorek: 16:00-20:00
Środa: 16:00-20:00

Certyfikaty

&nbsp